kosmetikamrtvemore

Košík  

(prázdný)

Novinky

Momentálně nejsou žádné novinky

Hydratační denní krém na suchou pleť Natural Beauty Arad


Hydratační, zvlhčující denní krém. Mimořádně účinné jemné zvlhčovadlo s unikátními minerály z Mrtvého moře a nově vyvinutým přípravkem z řasy Dunaliella Algae, pomáhá vaší kůži přijímat optimální  dávku přírodních zvlhčujících látek, kterou potřebuje, zatímco ji chrání proti utváření vrásek a známek stárnutí. Pro suchou a citlivou kůži.

Více informací

Sleva!
282Kč s DPH

306Kč s DPH

(sleva 8 %)

DC01-PO-0011

Dostupnost: Produkt je vyprodán


Objem 50 gr.

Proti vráskám, hydratuje, dodává energii a chrání kůži. Směs vitamínů A,C,E s UV filtrem vytvářejí ochranou vrstvu proti oxidantům, škodlivinám i škodlivému slunečnímu záření, podporuje proces omlazování. Výsledky: Kůže vypadá svěží, hladce a světleji. Vytváří zdravou plet‘ s vyváženým leskem a pružností.

Produkt je součástí značkové řady Natural Beauty Arad firmy Daor Cosmetics Ltd. z Izraele. Natural cosmetics – přírodní kosmetika značky Natural Beauty Arad obsahuje původní minerály z Mrtvého moře, které jsou známé jako prostředek pro obnovení vlhkosti a pružnosti pokožky. Velmi vysoké procento minerálů, bohaté extrakty mořské řasy Dunaliella Algae, sůl z Mrtvého moře, bahno z Mrtvého moře, vitamíny a další biologicky vyvinuté ingredience, to je jedinečná kombinace složení a tajemství účinnosti produktů nesoucích ochrannou známku Natural Beauty. Všechny výrobky jsou dermatologicky testovány a prošly zhodnocením bezpečnosti pro použití v České republice.