kosmetikamrtvemore

Košík  

(prázdný)

Novinky

Momentálně nejsou žádné novinky

Obličejová bahenní maska (2 x 7,5 ml) Natural Beauty Arad


Tato mimořádně účinná bahenní maska absorbuje nadbytečný tuk a odstraňuje mrtvé kožní buňky a saborea. Nově v balení ve dvou sáčcích po 7,5 ml.

Více informací


61Kč s DPH

DC01-PM-0042

Dostupnost: Produkt je vyprodán


Pleťová maska - péče o pleť, objem 15 ml.

Pročišťuje ucpané póry kůže a umožňuje odstranění toxinů a bakterií. Stimuluje buňky, aby přijímaly zvlhčující složky, které pleť potřebuje. Také obsahuje zklidňující rostlinné extrakty a je jemně vonná.

Produkt je součástí značkové řady Natural Beauty Arad firmy Daor Cosmetics Ltd. z Izraele. Natural cosmetics – přírodní kosmetika značky Natural Beauty Arad obsahuje původní minerály z Mrtvého moře, které jsou známé jako prostředek pro obnovení vlhkosti a pružnosti pokožky. Velmi vysoké procento minerálů, bohaté extrakty mořské řasy Dunaliella Algae, sůl z Mrtvého moře, bahno z Mrtvého moře, vitamíny a další biologicky vyvinuté ingredience, to je jedinečná kombinace složení a tajemství účinnosti produktů nesoucích ochrannou známku Natural Beauty. Všechny výrobky jsou dermatologicky testovány a prošly zhodnocením bezpečnosti pro použití v České republice.

Zboží je aktuálně dodávno ve dvou sáčkách po 7,5 ml.