kosmetikamrtvemore

Košík  

(prázdný)

Novinky

Momentálně nejsou žádné novinky

Tělový peeling z Mrtvého moře - Lemon grass – Arad


Tělový peeling s krystaly sole v oleji - citrónová vůně Lemon Grass. Obsahuje výhradně přírodní očistné originální sole z Mrtvého moře a přírodní vonné oleje. Dodává zklidňující pocit, ponechá kůži jemnou, vyhlazenou a vláčnou.

Více informací


293Kč s DPH

DC01-SW-0038

Dostupnost: Produkt je vyprodán


Objem 350 ml.

Bohatá kombinace olejů byla pečlivě vybrána, aby vyživovala suchou kůži a obnovovala její pružný vzhled. Lemon Grass - citrónová vůně.

Produkt je součástí značkové řady Natural Beauty Arad firmy Daor Cosmetics Ltd. z Izraele. Natural cosmetics – přírodní kosmetika značky Natural Beauty Arad obsahuje původní minerály z Mrtvého moře, které jsou známé jako prostředek pro obnovení vlhkosti a pružnosti pokožky. Velmi vysoké procento minerálů, bohaté extrakty mořské řasy Dunaliella Algae, sůl z Mrtvého moře, bahno z Mrtvého moře, vitamíny a další biologicky vyvinuté ingredience, to je jedinečná kombinace složení a tajemství účinnosti produktů nesoucích ochrannou známku Natural Beauty. Všechny výrobky jsou dermatologicky testovány a prošly zhodnocením bezpečnosti pro použití v České republice.