kosmetikamrtvemore

Košík  

(prázdný)

Novinky

Momentálně nejsou žádné novinky

Výživný noční krém s multivitamínovou směsí Natural Beauty Arad


Mimořádně účinný vyživující noční krém s unikátními minerály z Mrtvého moře a s nově vyvinutým přípravkem z řasy Dunaliella Algae pomáhá stimulovat obnovu kožních buněk, obnovuje schopnost kůže udržet si potřebnou úroveň vlhkosti a tudíž zpomaluje její stárnutí.

Více informací

Sleva!
283Kč s DPH

308Kč s DPH

(sleva 8 %)

DC01-PO-0013

Dostupnost: Produkt je vyprodán


Objem 50 gr.

Obnovuje úroveň vlhkosti, hladkosti a chrání kůži. Multivitamínová směs A,C,E, posiluje doplňování antioxidantů v kůži. Nově vyvinuté přírodní proteiny působí jako kožní kondicionér, který zabraňuje utváření vrásek a dodává osvěžující pocit okolo očí a úst. Výsledky: Pomáhá chránit pleť proti vráskám a znakům stárnutí. Zlepšuje vzhled pleti a zvýrazňuje její přirozenou hladkost a pružnost.

Produkt je součástí značkové řady Natural Beauty Arad firmy Daor Cosmetics Ltd. z Izraele. Natural cosmetics – přírodní kosmetika značky Natural Beauty Arad obsahuje původní minerály z Mrtvého moře, které jsou známé jako prostředek pro obnovení vlhkosti a pružnosti pokožky. Velmi vysoké procento minerálů, bohaté extrakty mořské řasy Dunaliella Algae, sůl z Mrtvého moře, bahno z Mrtvého moře, vitamíny a další biologicky vyvinuté ingredience, to je jedinečná kombinace složení a tajemství účinnosti produktů nesoucích ochrannou známku Natural Beauty. Všechny výrobky jsou dermatologicky testovány a prošly zhodnocením bezpečnosti pro použití v České republice.