kosmetikamrtvemore

Košík  

(prázdný)

Novinky

Momentálně nejsou žádné novinky

Hedvábný krém k ošetř. rukou a nehtů (75 ml) Natural Beauty Arad


Vysoce ochranný krém s unikátními minerály z Mrtvého moře a nově vyvinutým přípravkem z řasy Dunaliella Algae. Pomáhá vyvolávat re-hydratační proces v kůži a zpožďuje objevování známek stárnutí.

Více informací


189Kč s DPH

DC01-PT-0004

Dostupnost: Produkt je vyprodán


Objem 75 ml.

Silný rostlinný extrakt se včelím voskem a alantoinem vytváří ochrannou vrstvu  a zanechává vaše ruce a pokožku jemně hladkou a vláčnou. Jemně vonný, nemastný krém pro důslednou a cílenou péči o sebe sama. Proti stárnutí pokožky.

Produkt je součástí značkové řady Natural Beauty Arad firmy Daor Cosmetics Ltd. z Izraele. Natural cosmetics – přírodní kosmetika značky Natural Beauty Arad obsahuje původní minerály z Mrtvého moře, které jsou známé jako prostředek pro obnovení vlhkosti a pružnosti pokožky. Velmi vysoké procento minerálů, bohaté extrakty mořské řasy Dunaliella Algae, sůl z Mrtvého moře, bahno z Mrtvého moře, vitamíny a další biologicky vyvinuté ingredience, to je jedinečná kombinace složení a tajemství účinnosti produktů nesoucích ochrannou známku Natural Beauty. Všechny výrobky jsou dermatologicky testovány a prošly zhodnocením bezpečnosti pro použití v České republice.