kosmetikamrtvemore

Košík  

(prázdný)

Novinky

Momentálně nejsou žádné novinky

Hydra balance lotion Natural Beauty Arad


Mimořádně silné tělové mléko specielně vyvinuté s nevyšším obsahem unikátních minerálů z Mrtvého moře a nově vyvinutým přípravkem z řasy Dunaliella Algae tak, aby hydratovalo vaši kůži přírodními zvlhčovadly potřebnými v boji proti dehydrataci, stryjím a ucpaným pórům. Vyvolává Re-hydrataci a zjemňuje pokožku.

Více informací


351Kč s DPH

DC01-PT-0010

Dostupnost: Produkt je vyprodán


Objem 250 ml.

Dobře se absorbuje a zanechává vaši kůži hedvábně jemnou, s obnovenou elasticitou a se speciální osvěžující vůní. Vlastnosti: Minerály z Mrtvého moře  pomáhají stimulovat přírodní schopnost buněk obnovovat ztrátu vlhkosti a udržet  optimální rovnováhu  hydratace. Dunaliella Algae: Přežívající mořská řasa, která se vyskytuje jen ve vodě s vysokou salinitou a je přírodním zdrojem vitamínů A,C,E, Beta-karotenu a laolinu, který obnovuje pružnost kůže, dává jí důležité živiny a přirozeně ji chrání proti anti-oxidantům a škodlivým UV zářením. Obsahuje také zklidňující rostlinné extrakty.

Produkt je součástí značkové řady Natural Beauty Arad firmy Daor Cosmetics Ltd. z Izraele. Natural cosmetics – přírodní kosmetika značky Natural Beauty Arad obsahuje původní minerály z Mrtvého moře, které jsou známé jako prostředek pro obnovení vlhkosti a pružnosti pokožky. Velmi vysoké procento minerálů, bohaté extrakty mořské řasy Dunaliella Algae, sůl z Mrtvého moře, bahno z Mrtvého moře, vitamíny a další biologicky vyvinuté ingredience, to je jedinečná kombinace složení a tajemství účinnosti produktů nesoucích ochrannou známku Natural Beauty. Všechny výrobky jsou dermatologicky testovány a prošly zhodnocením bezpečnosti pro použití v České republice.