kosmetikamrtvemore

Košík  

(prázdný)

Novinky

Momentálně nejsou žádné novinky

Mýdlo s bahnem Natural Beauty Arad


Minerály z Mrtvého moře, které jsou známé již od biblických časů pro své léčebné vlastnosti, byly zkombinovány v jednom produktu, aby vaší kůži poskytly unikátní regenerační a oživující zkrášlující efekt.

Více informací


99Kč s DPH

DC01-PT-0006

Dostupnost: Produkt je vyprodán


Objem 100 gr.

Toto přírodní mýdlo bohaté na minerály pročišťuje důkladně kůži a odstraňuje z ní tuk a nečistoty. Je doporučováno pro normální a zvláště pro mastnou pleť.

Produkt je součástí značkové řady Natural Beauty Arad firmy Daor Cosmetics Ltd. z Izraele. Natural cosmetics – přírodní kosmetika značky Natural Beauty Arad obsahuje původní minerály z Mrtvého moře, které jsou známé jako prostředek pro obnovení vlhkosti a pružnosti pokožky. Velmi vysoké procento minerálů, bohaté extrakty mořské řasy Dunaliella Algae, sůl z Mrtvého moře, bahno z Mrtvého moře, vitamíny a další biologicky vyvinuté ingredience, to je jedinečná kombinace složení a tajemství účinnosti produktů nesoucích ochrannou známku Natural Beauty. Všechny výrobky jsou dermatologicky testovány a prošly zhodnocením bezpečnosti pro použití v České republice.