kosmetikamrtvemore

Košík  

(prázdný)

Novinky

Momentálně nejsou žádné novinky

Černé bahno z mrtvého moře (400 gr) Natural Beauty Arad


Maris Limus nebo-li černé bahno Mrtvého moře je produkt bohatý na minerály. Vstřebává nadbytek tuku a mrtvé buňky z povrchu vaší kůže a hluboce pročišťuje póry.

Více informací


289Kč s DPH

DC01-SW-0018

Dostupnost: Produkt je vyprodán


Objem 400 gr.

Přípravek obnovuje a oživuje plet´, zvyšuje její pružnost a zdravou barvu, udržuje přirozenou úroveň vlhkosti. Bahenní léčba zlepšuje provzdušnění, což napomáhá k odstranění toxinů z mastné tkáně. Bahno dává kůži značný stupeň elasticity. Pomáhá léčit záněty šlach, bolesti svalů a modřin.

Produkt je součástí značkové řady Natural Beauty Arad firmy Daor Cosmetics Ltd. z Izraele. Natural cosmetics – přírodní kosmetika značky Natural Beauty Arad obsahuje původní minerály z Mrtvého moře, které jsou známé jako prostředek pro obnovení vlhkosti a pružnosti pokožky. Velmi vysoké procento minerálů, bohaté extrakty mořské řasy Dunaliella Algae, sůl z Mrtvého moře, bahno z Mrtvého moře, vitamíny a další biologicky vyvinuté ingredience, to je jedinečná kombinace složení a tajemství účinnosti produktů nesoucích ochrannou známku Natural Beauty. Všechny výrobky jsou dermatologicky testovány a prošly zhodnocením bezpečnosti pro použití v České republice.